Naprawa


naprawa


Elektryczne hamulce parkingowe instalowane są w pojazdach osobowych już od wielu lat. Z jednej strony wiążą się one z wyższą wygodą. Standardową dźwignię zmienia bowiem przycisk. Co więcej, funkcjonują one automatycznie. Z drugiej strony mechaniczny hamulec ręczny gwarantuje doskonalszą kontrolę nad pojazdem, szczególnie w niebezpiecznych sytuacjach, takich jak wychodzenie z poślizgu bocznego. Bez różnicy jednak czy hamulec ręczny jest elektroniczny czy też tradycyjny obu może okazać się przydatna usługa taka jak naprawa.


naprawa

HAMULEC RĘCZNY ELEKTRYCZNYSystem elektryczny siłą rzeczy jest układem znacząco złożonym, dlatego naprawa hamulca elektrycznego jest nierzadko wykonywaną usługą, niż naprawa hamulca mechanicznego hamulca postojowego. Dodatkowo wiąże się ona z wyższym kosztem, niż w przypadku klasycznego hamulca ręcznego, co wynika z wykorzystania bardziej zaawansowanej techniki. Oba wyjścia mają swoje słabości oraz zalety, przy czym żadne z nich nie jest w pełni bezusterkowe. Konieczna może okazać się zarówno naprawa hamulca awaryjnego elektrycznego, jak i naprawa hamulca ręcznego mechanicznego.NAPRAWA HAMULCA POSTOJOWEGO lub NAPRAWA EBD


Zapewne dla części użytkowników pojazdów osobowych, naprawa EBD jest jedną z sporadycznie dokonywanych czynności. System hamulcowy ma niebagatelne znaczenie dla naszego bezpieczeństwa na trasie. Dlatego każdy kierowca powinien systematycznie kontrolować jego stan. Warto również wiedzieć, na czym polega naprawa hamulca postojowego lub naprawa EBD, a także jak odpowiednio go używać.

regeneracja linek hamulcowych

Najlepszy serwis układu hamulca postojowego

Potrzebujesz naprawy, regeneracji, serwisu linek hamulcowych?
Nie wiesz co zrobić z niedziałającym hamulcem ręcznym?
Nie ważne czy masz elektroniczny hamulec postojowy, czy też tradycyjny oparty nas linkach.
Skontaktuj się z nami już teraz.

Telefon: 601 071 566
Napisz poprzez formularz kontaktowy