Serwis hamulec postojowy elektrycznyKiedy jest konieczna usługa taka jak serwis strownika hamulca postojowego? Najpopularniejsze awarie


Ignorując stan układu hamulcowego w aucie wystawiamy na niebezpieczeństwo zarówno siebie, jak i innych współuczestników ruchu. Dlatego istotne jest, ażeby nie bagatelizować jakichkolwiek wczesnych zapowiedzi awarii. Gdy zepsuty został hamulec postojowy elektryczny, naprawa nie może być odkładana na nieokreśloną przyszłość.

Specjalizujemy się w następujących markach samochodów:BMW Citroen Ford Mercedes Peugeot Range Renault Toyota

Ważne - regeneracja nie zawsze musi być skomplikowana


Nierzadko regeneracja strownika hamulca postojowego nie jest skomplikowana. Wymiana jest dość łatwa, a także jej koszt relatywnie niski. W przypadku pewnych marek samochodów, na przykład Renault serwis strownika hamulca postojowego wiąże się z zmianą części i czynność ta może być dokonana samemu. Bardziej zawiła, a co za tym idzie droższa, jest natomiast wymiana zepsutych szczęk hamulcowych. Natomiast regeneracja strownika hamulca postojowego łączy się nagminnie z wadami podzespołów elektronicznych. Uszkodzeniu przeważnie ulega również siłownik. Jednocześnie zimą może dojść do zamarznięcia zacisków hamulcowych.

regeneracja linek hamulcowych

Najlepszy serwis układu hamulca postojowego

Potrzebujesz naprawy, regeneracji, serwisu linek hamulcowych?
Nie wiesz co zrobić z niedziałającym hamulcem ręcznym?
Nie ważne czy masz elektroniczny hamulec postojowy, czy też tradycyjny oparty nas linkach.
Skontaktuj się z nami już teraz.

Telefon: 601 071 566
Napisz poprzez formularz kontaktowy