Serwis hamulec ręczny elektrycznyKiedy jest potrzebna usługa taka jak serwis hamulca elektrycznego? Najpowszechniejsze awarie


Ignorując jakość hamulców w pojeździe narażamy na niebezpieczeństwo zarówno swoją osobę, jak i pozostałych uczestników ruchu. Toteż ważne jest, aby nie ignorować jakichkolwiek wczesnych wskazówek nieprawidłowości. Jeżeli zepsuty został hamulec ręczny elektryczny, naprawa nie może być przesuwana na późniejszy czas.

Specjalizujemy się w następujących markach samochodów:BMW Citroen Ford Mercedes Peugeot Range Renault Toyota

Ważne - naprawa nie zawsze musi być skomplikowana


Najczęściej naprawa hamulca elektrycznego nie jest skomplikowana. Naprawa jest stosunkowo nieskomplikowana, a także jej koszt relatywnie niewysoki. W przypadku pewnych marek aut, na przykład BMW serwis hamulca elektrycznego wiąże się z wymianą części i czynność ta może być zrealizowana we własnym zakresie. Bardziej złożona, i co za tym idzie droższa, jest jednak wymiana uszkodzonych szczęk hamulcowych. Z kolei naprawa hamulca elektrycznego jest powiązana niejednokrotnie z wadami podzespołów elektronicznych. Nadwyrężeniu częstokroć ulega również siłownik. Ponadto w okresie zimowym może dojść do przymarznięcia zacisków hamulcowych.

regeneracja linek hamulcowych

Najlepszy serwis układu hamulca postojowego

Potrzebujesz naprawy, regeneracji, serwisu linek hamulcowych?
Nie wiesz co zrobić z niedziałającym hamulcem ręcznym?
Nie ważne czy masz elektroniczny hamulec postojowy, czy też tradycyjny oparty nas linkach.
Skontaktuj się z nami już teraz.

Telefon: 601 071 566
Napisz poprzez formularz kontaktowy