Serwis


serwis


Elektryczne hamulce postojowe instalowane są w pojazdach osobowych już od bardzo dawna. Z pewnej strony łączą się one z pełniejszą wygodą. Typową dźwignię zmienia bowiem guzik. Co więcej, funkcjonują one automatycznie. Z przeciwnej strony mechaniczny hamulec awaryjny zapewnia skuteczniejszą kontrolę nad pojazdem, zwłaszcza w kryzysowych sytuacjach, takich jak wyjeżdżanie z poślizgu bocznego. Bez różnicy jednak czy hamulec awaryjny jest elektroniczny czy też tradycyjny obu może okazać się przydatna usługa taka jak serwis.


naprawa

HAMULEC RĘCZNY ELEKTRYCZNYUkład elektryczny siłą sprawy jest układem znacząco złożonym, zatem serwis elektrycznego hamulca postojowego jest nierzadko realizowaną usługą, aniżeli serwis hamulca mechanicznego hamulca ręcznego. Również wiąże się ona z większym kosztem, aniżeli w przypadku typowego hamulca ręcznego, co wynika z zastosowania szczególnie zaawansowanej technologii. Oba rozwiązania posiadają swoje wady oraz zalety, przy czym żadne z nich nie jest w pełni bezusterkowe. Niezbędna może okazać się zarówno serwis hamulca postojowego elektrycznego, jak i serwis hamulca ręcznego mechanicznego.SERWIS HAMULCA POSTOJOWEGO lub SERWIS EBD


Zapewne dla większości posiadaczy pojazdów osobowych, serwis EBD jest jedną z okazjonalnie dokonywanych akcji. Układ hamulcowy ma fundamentalne przeznaczenie dla naszego bezpieczeństwa na drodze. Zatem każdy kierowca powinien systematycznie sprawdzać jego stan. Warto również wiedzieć, na czym polega serwis hamulca postojowego lub serwis EBD, a także jak odpowiednio go używać.

regeneracja linek hamulcowych

Najlepszy serwis układu hamulca postojowego

Potrzebujesz naprawy, regeneracji, serwisu linek hamulcowych?
Nie wiesz co zrobić z niedziałającym hamulcem ręcznym?
Nie ważne czy masz elektroniczny hamulec postojowy, czy też tradycyjny oparty nas linkach.
Skontaktuj się z nami już teraz.

Telefon: 601 071 566
Napisz poprzez formularz kontaktowy