Regeneracja hamulec ręcznyKiedy jest wskazana usługa taka jak regeneracja hamulca elektrycznego? Najpowszechniejsze awarie


Ignorując stan hamulców w pojeździe narażamy na niebezpieczeństwo zarówno swoją osobę, jak i innych uczestników ruchu. Dlatego ważne jest, żeby nie lekceważyć żadnych wczesnych wskazówek nieprawidłowości. Kiedy zepsuty został hamulec ręczny, wymiana nie powinna być odkładana na nieokreśloną przyszłość.

Specjalizujemy się w następujących markach samochodów:BMW Citroen Ford Mercedes Peugeot Range Renault Toyota

Ważne - naprawa nie zawsze musi być skomplikowana


Przeważnie naprawa hamulca elektrycznego nie jest skomplikowana. Renowacja jest stosunkowo banalna, a jej koszt relatywnie nieduży. W przypadku niektórych modeli samochodów, na przykład Range Rover regeneracja hamulca elektrycznego wiąże się z zmianą części i czynność ta może być wykonana samodzielnie. Bardziej zawiła, i co za tym idzie droższa, jest natomiast wymiana zużytych szczęk hamulcowych. Z kolei naprawa hamulca elektrycznego jest powiązana zwłaszcza z usterkami elektroniki. Uszkodzeniu nierzadko ulega też siłownik. Także zimą potrafi dojść do przymarznięcia zacisków hamulcowych.

regeneracja linek hamulcowych

Najlepszy serwis układu hamulca postojowego

Potrzebujesz naprawy, regeneracji, serwisu linek hamulcowych?
Nie wiesz co zrobić z niedziałającym hamulcem ręcznym?
Nie ważne czy masz elektroniczny hamulec postojowy, czy też tradycyjny oparty nas linkach.
Skontaktuj się z nami już teraz.

Telefon: 601 071 566
Napisz poprzez formularz kontaktowy