Serwis sterownik hamulca postojowegoKiedy jest potrzebna usługa taka jak serwis strownika hamulca postojowego? Najczęstsze awarie


Lekceważąc stan hamulców w samochodzie wystawiamy na ryzyko zarówno siebie, jak i innych uczestników ruchu. Toteż istotne jest, żeby nie deprecjonować jakichkolwiek wczesnych oznak usterki. Jeśli zepsuty został sterownik hamulca postojowego, regeneracja nie może być przekładana na późniejszy czas.

Specjalizujemy się w następujących markach samochodów:BMW Citroen Ford Mercedes Peugeot Range Renault Toyota

Ważne - usługa serwisu nie zawsze musi być skomplikowana


Niejednokrotnie usługa serwisu strownika hamulca postojowego nie jest skomplikowana. Wymiana jest stosunkowo banalna, a jej koszt stosunkowo mały. W przypadku poszczególnych marek pojazdów, na przykład Citroen serwis strownika hamulca postojowego wiąże się z zmianą części i czynność ta może być przeprowadzona samodzielnie. Bardziej skomplikowana, a co za tym idzie droższa, jest natomiast naprawa zużytych szczęk hamulcowych. Natomiast usługa serwisu strownika hamulca postojowego łączy się niejednokrotnie z wadami elektroniki. Nadwyrężeniu często ulega również siłownik. Także w okresie zimowym może dojść do przymarznięcia zacisków hamulcowych.

regeneracja linek hamulcowych

Najlepszy serwis układu hamulca postojowego

Potrzebujesz naprawy, regeneracji, serwisu linek hamulcowych?
Nie wiesz co zrobić z niedziałającym hamulcem ręcznym?
Nie ważne czy masz elektroniczny hamulec postojowy, czy też tradycyjny oparty nas linkach.
Skontaktuj się z nami już teraz.

Telefon: 601 071 566
Napisz poprzez formularz kontaktowy