Regeneracja hamulec postojowy elektrycznyKiedy jest wskazana usługa taka jak regeneracja hamulca elektrycznego? Najczęstsze awarie


Lekceważąc jakość układu hamulcowego w aucie wystawiamy na ryzyko zarówno swoją osobę, jak i pozostałych współuczestników ruchu. Dlatego istotne jest, aby nie deprecjonować żadnych pierwszych zapowiedzi awarii. Kiedy zepsuty został hamulec postojowy elektryczny, naprawa nie powinna być przenoszona na później.

Specjalizujemy się w następujących markach samochodów:BMW Citroen Ford Mercedes Peugeot Range Renault Toyota

Ważne - naprawa nie zawsze musi być skomplikowana


Niejednokrotnie naprawa hamulca elektrycznego nie jest skomplikowana. Naprawa jest dosyć nieskomplikowana, a także jej koszt stosunkowo nieduży. W przypadku poszczególnych modeli pojazdów, na przykład Range Rover regeneracja hamulca elektrycznego wiąże się z wymianą części i czynność ta może być wykonana we własnym zakresie. Bardziej zawiła, a co za tym idzie droższa, jest natomiast naprawa zużytych szczęk hamulcowych. Natomiast naprawa hamulca elektrycznego jest powiązana głównie z awariami elektroniki. Zepsuciu wielokrotnie ulega też siłownik. Jednocześnie zimą może dojść do zamarznięcia zacisków hamulcowych.

regeneracja linek hamulcowych

Najlepszy serwis układu hamulca postojowego

Potrzebujesz naprawy, regeneracji, serwisu linek hamulcowych?
Nie wiesz co zrobić z niedziałającym hamulcem ręcznym?
Nie ważne czy masz elektroniczny hamulec postojowy, czy też tradycyjny oparty nas linkach.
Skontaktuj się z nami już teraz.

Telefon: 601 071 566
Napisz poprzez formularz kontaktowy