Naprawa hamulec postojowy elektrycznyKiedy jest niezbędna usługa taka jak naprawa hamulca postojowego? Najliczniejsze usterki


Pomijając jakość układu hamulcowego w pojeździe narażamy na niebezpieczeństwo zarówno swoją osobę, jak i innych współuczestników ruchu. Zatem istotne jest, by nie ignorować jakichkolwiek pierwszych zapowiedzi nieprawidłowości. Kiedy zepsuty został hamulec postojowy elektryczny, reperacja nie może być odkładana na później.

Specjalizujemy się w następujących markach samochodów:BMW Citroen Ford Mercedes Peugeot Range Renault Toyota

Ważne - usługa serwisu nie zawsze musi być skomplikowana


Nierzadko usługa serwisu hamulca postojowego nie jest skomplikowana. Zmiana jest dość łatwa, a jej koszt względnie mały. W przypadku wybranych typów aut, na przykład Ford naprawa hamulca postojowego wiąże się z zmianą części i czynność ta może być zrealizowana samemu. Bardziej problematyczna, oraz co za tym idzie kosztowniejsza, jest jednakże naprawa uszkodzonych szczęk hamulcowych. Natomiast usługa serwisu hamulca postojowego jest powiązana najczęściej z usterkami elementów elektronicznych. Zepsuciu przeważnie ulega również siłownik. Ponadto w okresie zimowym potrafi dojść do zamarznięcia zacisków hamulcowych.

regeneracja linek hamulcowych

Najlepszy serwis układu hamulca postojowego

Potrzebujesz naprawy, regeneracji, serwisu linek hamulcowych?
Nie wiesz co zrobić z niedziałającym hamulcem ręcznym?
Nie ważne czy masz elektroniczny hamulec postojowy, czy też tradycyjny oparty nas linkach.
Skontaktuj się z nami już teraz.

Telefon: 601 071 566
Napisz poprzez formularz kontaktowy