Regeneracja hamulec ręczny elektrycznyKiedy jest wskazana usługa taka jak regeneracja hamulca ręcznego elektronicznego? Najliczniejsze awarie


Lekceważąc jakość układu hamulcowego w aucie wystawiamy na zagrożenie zarówno swoją osobę, jak i pozostałych współuczestników ruchu. Dlatego ważne jest, aby nie bagatelizować żadnych wczesnych zapowiedzi nieprawidłowości. Jeżeli uszkodzony został hamulec ręczny elektryczny, wymiana nie może być przesuwana na później.

Specjalizujemy się w następujących markach samochodów:BMW Citroen Ford Mercedes Peugeot Range Renault Toyota

Ważne - regeneracja nie zawsze musi być skomplikowana


Najczęściej regeneracja hamulca ręcznego elektronicznego nie jest skomplikowana. Naprawa jest dość nieskomplikowana, a jej koszt względnie mały. W przypadku niektórych marek pojazdów, na przykład Citroen regeneracja hamulca ręcznego elektronicznego wiąże się z wymianą części i czynność ta może być wykonana we własnym zakresie. Bardziej problematyczna, i co za tym idzie kosztowniejsza, jest jednak naprawa zużytych szczęk hamulcowych. Natomiast regeneracja hamulca ręcznego elektronicznego jest powiązana głównie z awariami elementów elektronicznych. Zepsuciu wielokrotnie ulega także siłownik. Dodatkowo zimą potrafi dojść do zamarznięcia zacisków hamulcowych.

regeneracja linek hamulcowych

Najlepszy serwis układu hamulca postojowego

Potrzebujesz naprawy, regeneracji, serwisu linek hamulcowych?
Nie wiesz co zrobić z niedziałającym hamulcem ręcznym?
Nie ważne czy masz elektroniczny hamulec postojowy, czy też tradycyjny oparty nas linkach.
Skontaktuj się z nami już teraz.

Telefon: 601 071 566
Napisz poprzez formularz kontaktowy