Regeneracja


regeneracja


Elektryczne hamulce awaryjne montowane są w pojazdach osobowych już od wielu lat. Z jednej strony wiążą się one z szerszą wygodą. Standardową wajchę zmienia bowiem guzik. Co więcej, działają one automatycznie. Z przeciwnej strony mechaniczny hamulec ręczny zapewnia odpowiedniejszą kontrolę nad samochodem, szczególnie w trudnych sytuacjach, takich jak wychodzenie z poślizgu bocznego. Bez znaczenia jednak czy hamulec ręczny jest tradycyjny czy też elektroniczny obu może przydać się usługa jaką jest regeneracja.


naprawa

STEROWNIK HAMULCA POSTOJOWEGOSystem elektryczny siłą rzeczy jest układem bardziej złożonym, zatem regeneracja elektrycznego hamulca postojowego jest nierzadko prowadzoną usługą, niż regeneracja hamulca mechanicznego hamulca awaryjnego. Również wiąże się ona z większym kosztem, niż w wypadku klasycznego hamulca ręcznego, co wynika z wykorzystania bardziej zaawansowanej technologii. Oba wyjścia posiadają swoje wady i zalety, przy czym żadne z nich nie jest w pełni bezusterkowe. Niezbędna może okazać się zarówno regeneracja hamulca postojowego elektrycznego, jak również regeneracja hamulca postojowego mechanicznego.REGENERACJA HAMULCA RĘCZNEGO lub REGENERACJA HAMULCA ELEKTRYCZNEGO


Zapewne dla większości posiadaczy samochodów osobowych, regeneracja EBD jest jedną z okazjonalnie dokonywanych czynności. System hamulcowy ma ważne znaczenie dla naszego bezpieczeństwa na drodze. Dlatego każdy kierowca powinien systematycznie sprawdzać jego stan. Należałoby również wiedzieć, na czym polega regeneracja hamulca ręcznego lub regeneracja hamulca elektrycznego, a także jak odpowiednio go eksploatować.

regeneracja linek hamulcowych

Najlepszy serwis układu hamulca postojowego

Potrzebujesz naprawy, regeneracji, serwisu linek hamulcowych?
Nie wiesz co zrobić z niedziałającym hamulcem ręcznym?
Nie ważne czy masz elektroniczny hamulec postojowy, czy też tradycyjny oparty nas linkach.
Skontaktuj się z nami już teraz.

Telefon: 601 071 566
Napisz poprzez formularz kontaktowy